miljofyrtaarn
Kontakt oss
Blidensol Sykehjem
Brattåsveien 12
4016 Stavanger
Kontakt oss
  KONTAKT OSS Tlf
  ADMINISTRASJON  
Rådgiver/resepsjon Signe Rødland                                                                                                    51905970
  signe@blidensol.no  
Daglig leder Olav Johansson 51905972
  olav.johansson@blidensol.no  
Oversykepleier Arja Rissanen                                                                                                                   
  arja.rissanen@blidensol.no/arja.rissanen@stavanger.kommune.no                                           51905974
Fysioterapeut Jos Otten                                                                                                                                    51905991
  jos.otten@stavanger.kommune.no                                                                                       
Frivillighetskoordinator Kirsten Ask                                                                                                                                51905992 
  ask.kirsten@stavanger.kommune.no  
Vaktmester Jarluf Rovik  51905990
  jarluf.rovik@gmail.com  
  AVDELING AB 51905978
Avdelingssykepleier Arno Bratland                                                                                                           51905977
  arno.nilsen-bratland@stavanger.kommune.no  
  AVDELING C 51905983
Avdelingssykepleier Malin Wærdahl 51905977
  mwaerdahl@stavanger.kommune.no  
  AVDELING D 51905996
Avdelingssykepleier Torill Rosnes Egge                                                                                                           51905997
  torill.rosnes.egge@stavanger.kommune.no   
  AVDELING E 51905994
Avdelingssykepleier Torill Rosnes Egge                                                                                                         51905997
  torill.rosnes.egge@stavanger.kommune.no   
  DAGSENTER 51905989
Avdelingssykepleier Siri Tjetland  51905988
  siri.tjetland@stavanger.kommune.no   
  HOVEDKJØKKEN 51905976
Kjøkkensjef Waljerd I. Antonsen 51905975
  valgjerd.i.antonsen@stavanger.kommune.no  

Publiseringsløsning: Destinet
Blidensol Sykehjem Brattåsveien 12 - 4016 Stavanger